Home
Twee leden ZZPijl genomineerd voor Ondernemersprijs 2012 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door <a href='/zzpijl-netwerk/77-ronald-van-zoest/profiel'>Ronald van Zoest</a>   
donderdag, 07 juli 2011 21:26

Onze leden hebben op 14 februari jl helaas de prijs niet gekregen, maar uiteraard zijn we trots op hen en willen ze even voor het voetlicht te zetten:

Von Burg Benelux: Edward von Burg is een gedreven ondernemer. Zijn basis zit in de rubberindustrie waar hij machines voor ontwikkelt. Hij heeft zelfs eigen soorten rubber samengesteld en geldt als een absolute crack op dit gebied. Daarnaast heeft hij DiLu sports voor geheel op maat gemaakte sportkleding en andere soorten bedrukte stoffen (vlaggen ed). Edward is voorzitter van Basketbal vereniging Jump en heeft zich jarenlang zeer actief ingezet voor de IJVO, waar hij ook voorzitter van is geweest.

De Cijfermeester IJsselstein: Sjoerd Mackor is relatief nieuw als ondernemer in IJsselstein, maar hij heeft zich al stevig weten te profileren. Zijn bedrijf heeft al een geweldige naam en is abslouut een aanrader voor het voeren van je (bedrijfs)administratie of voor advies op dit gebied. Net als Edward is ook hij een zeer aimable mens (een toffe peer) en zet hij zich naast zijn onderneming druk in voor het stichtings- en verenigingsleven. Zo is hij penningmeester bij Stichting Bijzonder actief, een zangkoor, de ouderraad én MR van de Torenuil, de vrienden van de Torenuil en bij onze vereniging ZZPijl. Daarnaast zit hij ook in de MR van Berg en Bosch.

Voor ons zijn ze beide winnaar!.

Written by :
Ronald van Zoest
 
Laatst aangepast op donderdag, 01 maart 2012 13:06
 
Deze website is ontworpen door Trainingscentrum Iscenes multimedia Copyright © 2012. ZZPijl.nl.